Spotkanie suknie wieczorowe

Twoja wymarzona

suknia wieczorowa

Wyobraź sobie suknię wieczorową, w której wszystkich zachwycisz i będziesz czuć się wyjątkowo. Wyobraź sobie wyjątkową kreację, o której zawsze marzyłaś. W naszym Atelier tworzymy niepowtarzalne suknie wieczorowe, które wykonane są z najwyższej jakości tkanin. Razem z naszą projektantką Agatą Radwańską zaprojektujecie suknię, która będzie uszyta specjalnie dla Ciebie. Spotkanie w naszym salonie jest magiczne, a w naszą pracę wkładamy całe nasze serce, aby wybór sukni wieczorowej był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. 

Pamiętaj, że spotkania w naszym salonie to wyjątkowe chwile, a suknia szyta na miarę jest stworzona specjalnie dla Ciebie i będzie idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Wszystko po to, abyś w tym wyjątkowym dniu wszystkich oczarowała.

Wizyta w salonie

Dbając o Twój komfort podczas wybierania wymarzonej sukni wieczorowej proponujemy wcześniejsze umówienie się na spotkanie w naszym salonie. Możesz to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie 883569043, za pomocą aplikacji Messenger lub poprzez formularz kontaktowy. Rezerwacja terminu w naszym salonie jest płatna i kosztuje 70 zł płatne przelewem na konto (nr konta 39 1140 2004 0000 3702 7780 1013). Bardzo prosimy o punktualne przybycie  na nasze spotkanie, szanujemy Twój czas i czas innych klientek.  Jeżeli nie możesz przyjść do naszego salonu w umówionym terminie poinformuj nas o tym, a znajdziemy dla Ciebie inny dogodny termin.

W naszym Atelier spotkania mają charakter indywidualny i przy filiżance kawy lub herbaty opowiesz naszej projektantce o Swojej wymarzonej sukni wieczorowej.  Następnie rozpoczniesz cudowną przygodę z mierzeniem sukien wieczorowych i doborem fasonu oraz kroju, który najlepiej podkreśli Twoją sylwetkę.

W naszym Atelier spotkania mają charakter indywidualny i przy filiżance kawy lub herbaty opowiesz naszej projektantce o Swojej wymarzonej sukni ślubnej.  Następnie rozpoczniesz cudowną przygodę z mierzeniem sukien ślubnych i doborem fasonu oraz kroju, który najlepiej podkreśli Twoją sylwetkę.

Na spotkanie do naszego Atelier możesz przyjść maksymalnie z 3 osobami dorosłymi. Najlepiej będzie jak założysz cielistą bieliznę i pamiętaj, aby nie używać w tym dniu tłustych ani samoopalających balsamów do ciała. Możesz mieć makijaż jednak ważne jest, abyś nie miała pomalowanego dekoltu. Oczywiście nie zapomnij o dobrym nastroju, aby ten dzień był wyjątkowy.

Każda nasza suknia szyta jest w naszym Atelier i jak najbardziej możesz w sukniach wprowadzać zmiany. 

Każda nasza suknia szyta jest w naszym Atelier i jak najbardziej możesz w sukniach wprowadzać zmiany. 

Każda nasza suknia szyta jest w naszym Atelier i jak najbardziej możesz w sukniach wprowadzać zmiany. 

spotkajmy się i razem zaprojektujmy

Twoją Suknię wieczorową

X