Nasze Atelier

Nasze atelier

Nasze krawieckie atelier to miejsce, w którym w powietrzu czuć atmosferę tworzenia prawdziwych dzieł sztuki. Jako jedna z nielicznych pracowni w Polsce specjalizujemy się w szyciu luksusową metodą Bespoke, a nasze formy do każdej kreacji są tworzone ręcznie co na dzisiejszym rynku mody jest zjawiskiem unikatowym.
W naszej pracowni nie spotkasz zwyczajnych krawcowych lecz artystki, które kochają ten świat, a wyszywanie ręczne zdobień sukni i dbałość o każdy detal to dla nich przyjemność, mimo że to na prawdę wymagająca i trudna praca. Nie ma drugiego tak wyjątkowego miejsca krawieckiego na mapie woj. Lubuskiego jak nasze, dlatego jeśli pragniesz prawdziwej luksusowej mody, to miejsce jest dla Ciebie.

o projektantce

Nazywam się Agata Radwańska i jestem projektantką mody. Od 10 lat Tworzę kreacje dla kobiet i zdecydowanie to mój świat, w którym kobieta jest największą inspiracją. Jesteś wyjątkowa, nie ma dwóch identycznych osób na tym świecie, a to daje nieograniczone możliwości w Tworzeniu mody dedykowanej specjalnie dla Ciebie. Jestem kobietą, która wypracowała mocny charakter i wrażliwe wnętrze dzięki swoim doświadczeniom życiowym. Podążanie własną ścieżką to podstawowy cel w moim życiu zawodowym, aby zawsze to co robię płynęło wyłącznie ode mnie i było wyjątkowe. Ukończenie studiów artystycznych pozwoliło mi w pełni otworzyć się i zrozumieć czym jest artyzm i jakie daje mi nieograniczone możliwości. Jako młoda dziewczyna brałam udział w pokazach mody, wystąpieniach publicznych, wyborach miss więc doskonale wiem jak ważny jest wizerunek i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony. Od zawsze zajmowałam się szeroko pojętym wizerunkiem dlatego jeśli tu jesteś i czytasz moje słowa to pragnę abyś wiedziała, że kiedy do mnie przyjdziesz stworzymy coś wyjątkowego, co będzie spójne z Twoim wyglądem, sposobem poruszania się i charakterem, coś co sprawi, że będziesz prezentować się pięknie. 

Agata Radwańska

Projektantka Agata Radwańska - Kisielewska
Blue Crystal Salon Sukien Ślubnych

Salon Sukien Ślubnych
I Wieczorowych

Salon Blue Crystal to wyjątkowe miejsce, które oczaruje Ciebie od samego wejścia i zachwyci pięknymi sukniami, wspaniałą atmosferą oraz profesjonalnym doradztwem naszej projektantki Agaty Radwańskiej. Sprawimy, że spotkanie w naszym salonie będzie dla Ciebie niezapomnianą i wspaniałą chwilą. 

W naszym salonie dzieje się prawdziwa magia – spełniamy Twoje najskrytsze marzenia dotyczące najpiękniejszej i niepowtarzalnej sukni, w której wszystkich oczarujesz i zachwycisz. 

Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie, a Twoje szczęście w tym wyjątkowym dniu jest dla nas najważniejsze. 

 

Zakochaj się w Sukni Twoich Marzeń

Salon garniturów

szytych na miarę

Blue Crystal – Men’s Wear to świat męskiej elegancji, w którym zabierzemy Cię na wyjątkową przygodę jaką jest szycie na miarę. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy oraz uszyjemy garnitur, który będzie idealnie pasować do Ciebie i podkreśli Twój Styl oraz Twój charakter. Na każdym etapie szycia na miarę zapewniamy wsparcie osobistego doradcy, który jest ekspertem oraz pasjonatem męskiej elegancji.

X