Spotkanie suknie ślubne

Zakochaj Się

W Sukni Ślubnej

Suknia ślubna, którą pokochasz i zachwycisz wszystkich gości. Suknia ślubna, która jest najpiękniejsza i jest Twoim najcudowniejszym marzeniem. W naszym Atelier spełnimy Twoje najskrytsze marzenia dotyczące sukni ślubnej. Razem z naszą projektantką Agatą Radwańską zaprojektujecie suknię, która będzie uszyta specjalnie dla Ciebie. 

Spotkanie w naszym salonie jest magiczne, a w naszą pracę wkładamy całe nasze serce, aby wybór sukni był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. 

Pamiętaj, że spotkania w naszym Atelier to wyjątkowe chwile, a suknia szyta na miarę jest stworzona specjalnie dla Ciebie i będzie idealnie dopasowana do Twojej sylwetki, a wszystko po to, abyś w dniu ślubu wszystkich oczarowała. 

Suknie ślubne Zielona góra

Wizyta w salonie

Dbając o Twój komfort podczas wybierania wymarzonej sukni ślubnej proponujemy wcześniejsze umówienie się na spotkanie w naszym salonie. Możesz to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie 883569043, za pomocą aplikacji Messenger lub poprzez formularz kontaktowy. Rezerwacja terminu w naszym salonie jest płatna i kosztuje 70 zł płatne przelewem na konto (nr konta 39 1140 2004 0000 3702 7780 1013). Bardzo prosimy o punktualne przybycie  na nasze spotkanie, szanujemy Twój czas i czas innych klientek.  Jeżeli nie możesz przyjść do naszego salonu w umówionym terminie poinformuj nas o tym, a znajdziemy dla Ciebie inny dogodny termin.

W naszym Atelier spotkania mają charakter indywidualny i przy filiżance kawy lub herbaty opowiesz naszej projektantce o Swojej wymarzonej sukni ślubnej.  Następnie rozpoczniesz cudowną przygodę z mierzeniem sukien ślubnych i doborem fasonu oraz kroju, który najlepiej podkreśli Twoją sylwetkę.

Spotkanie w naszym salonie trwa od 1 do 1,5 godziny. Możemy przedłużyć spotkanie jeśli nie ma umówionej następnej klientki po Tobie. Jeśli będziesz chciała się jeszcze zastanowić nad wyborem wymarzonej kreacji, ponieważ potrzebujesz więcej czasu do namysłu to z chęcią ustalimy dla Ciebie kolejny termin.

Na spotkanie do naszego Atelier możesz przyjść maksymalnie z 3 osobami dorosłymi. Najlepiej będzie jak założysz cielistą bieliznę i pamiętaj, aby nie używać w tym dniu tłustych ani samoopalających balsamów do ciała. Możesz mieć makijaż jednak ważne jest, abyś nie miała pomalowanego dekoltu. Oczywiście nie zapomnij o dobrym nastroju, aby ten dzień był wyjątkowy.

Każda nasza suknia szyta jest w naszym Atelier i jak najbardziej możesz w sukniach wprowadzać zmiany. 

Spotkanie w naszym salonie odbywa się z projektantką i razem możecie stworzyć suknię, która będzie zaprojektowana wyłącznie dla Ciebie. 

Gdy wybierzesz u nas swoją wymarzoną suknię wówczas podpisujesz umowę na zakup i ściągane zostają wymiary do uszycia sukni. Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 50% wartości sukni. 

Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie i czuwamy nad Twoim wizerunkiem. Nasza projektantka dopilnuje, aby spotkanie było dla Ciebie cudownym czasem, a dodatkowo jeśli będziesz tego potrzebowała, pomoże Ci dopracować Twój wizerunek w całości, abyś czuła się w dniu ślubu wyjątkowa i piękna

Przyjdź do nas

I zakochaj się w sukni ślubnej

X