fbpx

Dbając o Twój komfort podczas wybierania wymarzonej sukni ślubnej proponujemy wcześniejsze umówienie się na spotkanie w naszym salonie. Możesz to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie lub za pomocą aplikacji Messenger.  Soboty  są dniami kiedy odwiedza nas najwięcej klientek,  dlatego jeśli chcesz, aby Twoja wizyta odbyła się w sobotę, umów się z nami minimum  trzy tygodnie wcześniej. Bardzo prosimy o punktualne przybycie  na nasze spotkanie, szanujemy Twój czas i czas innych klientek.  Jeżeli nie możesz przyjść do naszego salonu w umówionym terminie poinformuj nas o tym, a znajdziemy dla Ciebie inny dogodny termin.

Na pierwsze spotkanie prosimy o przygotowanie i zabranie ze sobą zdjęć z inspiracjami sukien ślubnych. Dzięki temu poznamy Twoje oczekiwania względem sukni i będziemy mogli przygotować kreację odpowiednią dla Ciebie.

Najkorzystniejsze dla Ciebie będzie założenie do mierzenia sukien ślubnych bielizny w kolorze cielistym, białym lub ecru.

Suknie ślubne występują w naszym salonie w różnej rozpiętości cenowej. Ważne jest, abyś poświęciła Swój czas mierzenia na suknie w budżecie jaki zaplanowałaś. Nasz asortyment jest na tyle duży, że znajdziemy dla Ciebie Suknię Twoich Marzeń

Oprócz sukni, które spodobały Ci się w Internecie pozwól zaproponować sobie coś innego, przymierz kilka innych wzorów i fasonów, abyś zobaczyła w czym tak naprawdę najlepiej się czujesz i wyglądasz.

Wizyta w naszym salonie i mierzenie sukien ślubnych jest bezpłatne.

Spotkanie w naszym salonie trwa około godziny. Możemy przedłużyć spotkanie jeśli nie ma umówionej następnej klientki po Tobie. Jeśli będziesz chciała się jeszcze zastanowić nad wyborem wymarzonej kreacji, ponieważ potrzebujesz więcej czasu do namysłu to z chęcią ustalimy dla Ciebie kolejny termin.

Gdy wybierzesz u nas swoją wymarzoną suknię wówczas podpisujesz umowę na zakup. Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 50% wartości sukni. Drugą płatność pobieramy przed pierwszą przymiarką, a pozostała część wpłacana jest przy odbiorze sukni.

Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie i czuwamy nad Twoim wizerunkiem. Nasi specjaliści dopilnują aby spotkanie było dla Ciebie cudownym czasem, a dodatkowo jeśli będziesz tego potrzebowała, pomogą Ci dopracować Twój wizerunek w całości, abyś czuła się w dniu ślubu wyjątkowa i piękna.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 200px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://bluecrystal.pl/wp-content/uploads/2018/07/248591-P3U1VZ-222.jpg); }